Dezynfekcja realizowana przez firmę BIOS

Propozycja firmy BIOS dla właścicieli firm zawiera podobne usługi jak w wypadku klientów prywatnych. Dotychczasowo na usługi jakimi są zwalczanie gryzki psotniki zdecydowały się: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji i usługi usuwania szkodników przeznaczone dla przedsiębiorców są z większą częstotliwością realizowane aniżeli dla klientów prywatnych. Ekologiczne, skuteczne i bezpieczne wyraźnie oddziałują na sterylność w zakładzie pracy oraz okazują się niezbędne w czasie okoliczności kryzysowych.

Specjaliści z BIOS od dwudziestu lat są liderami na rynku. Każda dezynfekcja w budynkach w jakich jest to polecane przywraca czystość mikrobiologiczną w otoczeniu. O ile zaś klient biznesowy zmaga się ze szkodliwymi insektami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Inne usługi z jakich mają możliwość korzystać przedsiębiorcy to: usunięcie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczanie prusaków i karaluchów oraz osuszanie i odgrzybianie budynków.

W obiektach hotelowych substancje wywołujące alergię usunięte są przy zastosowaniu innowacyjnej techniki Allergoff PRO. To pozwala neutralizować alergeny kurzu. aż na pół roku. Jeśli ktoś pierwszy raz korzysta ze świadczeń podanej firmy to może dowiedzieć się sporo w temacie współpracy z witryny internetowej. Oferta biznesowa jest oddzielnie zaprezentowana, wobec czego nie trzeba tracić czasu na szukanie. Można także konsultować się z pracownikami, jacy dokładnie będą prezentować usługę na jakiej zależy klientowi i określą, ile czasu zajmie jej zrealizowanie. To pozwoli szybciej podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy.